Resultaten : Juwelen en Horloges, Edelstenen, Hermès, Vuitton, Delvaux
Dinsdag 5 december 2023 om 15 u

Maandag 5 December om 15 u

Vrijdag 1erste December van 10 u tot 18 u
Zaterdag 2 December van 10 u tot 18 u
Zondag 3 December van 10 u tot 18 u

Elodie de Langlade: elodie@haynault.be

583

SIVANA EN MILDIA

Sivana en Mildia
Twee dameshorloges

1/ Rond dameshorloge in geelgoud en verguld metaal - Silvana.
Gesigneerde crèmekleurige wijzerplaat, gebold glas, gouden Arabische cijfer-uurmarkeringen, gouden batonwijzers, spoor.
Toegevoegde wijzerplaat voor de seconden op 6 uur.
Diameter wijzerplaat: 1,5 cm.
Mechanisch uurwerk.
18K (750) geelgouden kast genummerd: 61522 8851
Originele verlengbare metalen armband.
Polsmaat: ca. 18 cm
Gewicht : 16.30 g
Opmerking: glas moet worden vervangen, armband moet worden gesoldeerd.
NB : Silvana, een Zwitsers merk geregistreerd in 1918, genoot groot succes tot de jaren 1970, ging toen sterk achteruit voordat het nieuw leven werd ingeblazen in 2012. Vandaag de dag herwint dit merk geleidelijk zijn oude prestige.
2/ Rechthoekig dameshorloge van verguld metaal - Mildia super.
Tweekleurige parelgrijze/goudbeige wijzerplaat, gesigneerd.
Afgeschuind glas.
Gouden Arabische cijfers, spoor, gouden wijzers.
Roestvrijstalen kast genummerd 582 E5.
Mechanisch uurwerk.
Beige lederen band, gesp.
Afmetingen wijzerplaat: 2,1 x 1,8 cm (gemeten aan de achterkant van de kast)
Gewicht : 15 gr.
Opmerking: sporen van oxidatie op de lugs, gebruikte staat.
NB : Mildia, een Zwitsers merk opgericht in 1876 onder de naam Seraph dat veel succes had onder verschillende namen: A &, Fabrique de montres Mildia en vervolgens Mildia Watch C°. Deze horloges waren voornamelijk bestemd voor de Amerikaanse markt. Dit bedrijf stopte rond 1965.
Bijgevoegd is een 24K vergulde metalen stretch armband bezet met imitatie diamanten en saffieren.
Ongeopende mechanismen, zie opmerkingen in beschrijvingen L : 1,2 cm Gewicht : 31,3 g totaal brutogewicht.

200 €