Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten van XVIe eeuw. t.e.m. XIX eeuw
Maandag 13 november om 15 u
Vrijdag 10 november van 10 u tot 18 u
Zaterdag 11 november van 10 u tot 18 u
Zondag 12 november van 10 u tot 18 u
Archeologisch lot
ETRURIA, 7DE EEUW V.CHR.
Archeologisch lot
bestaande uit:
- kom op afgeknot kegelvormig voetstuk
- skyphos, grijs terracotta (restauraties)
- drie spilkransen, vijf bulla met intaglio's in reliëf, drie lunula-vormige bronzen hangers; twee glazen ringarmbanden; twee open bronzen armbanden; vier middeleeuwse bronzen ringen; een precolumbiaanse bronzen bijl
- beker met schuine handvaten en kamversiering, "bucchero nero" terracotta (kalkafzetting)
Collectie C.D., Ittre
Getaxeerd door Daniel Lebeurrier.
Een exportvergunning moet worden verkregen door de koper in geval van export buiten de EU.
Bijgevoegd is een set boeken en documentatie over fibulae.