Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten van XVIe eeuw. t.e.m. XIX eeuw
Maandag 13 november om 15 u
Vrijdag 10 november van 10 u tot 18 u
Zaterdag 11 november van 10 u tot 18 u
Zondag 12 november van 10 u tot 18 u
Balustervormige vaas met bolle hals
PORSELEIN - REPUBLIKEINSE PERIODE - MINGUO (1912 - 1949)
Een balustervormige vaas met een bolle hals
In polychroom geëmailleerd porselein met een geleerde en zijn bediende onder pijnbomen, de hals versierd met een landschap. Op de achterzijde het apocriefe merk van Kangxi.
Expert : Cabinet Portier
H : 25 cm