Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten van XVIe eeuw. t.e.m. XIX eeuw
Maandag 13 november om 15 u
Vrijdag 10 november van 10 u tot 18 u
Zaterdag 11 november van 10 u tot 18 u
Zondag 12 november van 10 u tot 18 u
Borden
CHINA, COMPAGNIE DES INDES - QIANLONG PERIODE (1736 - 1795)
Borden
Porselein gedecoreerd in blauw onderglazuur met een pauwenpaar staande op doorboorde rotsen gebloemd met pioenrozen op een terras, de rand is gereticuleerd en gedecoreerd met bloemen. (Chips op de rand). Diam. 26 cm
Een paar kopjes gedecoreerd met een paar kraanvogels onder pijnbomen (gebarsten en geschilferd). Diam. 23,5 cm
Expert : Cabinet Portier