Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten van XVIe eeuw. t.e.m. XIX eeuw
Maandag 13 november 2023 om 15 u

Maandag 13 november om 15 u

Vrijdag 10 november van 10 u tot 18 u
Zaterdag 11 november van 10 u tot 18 u
Zondag 12 november van 10 u tot 18 u

Ga naar Invaluable.com

136

PHILIPPE-JACQUES VAN BREE (1786 - 1871)

Philippe-Jacques VAN BREE (1786 - 1871)
Portretstudie voor het schilderij : Filips de Goede die de Orde van het Gulden Vlies uitreikt

olieverf op doek, gemonteerd op marouflédoek. Gesigneerd en gelokaliseerd Rome rechtsonder.

Opmerking: Ons portret is een studie voor het schilderij Philippe le Bon décernant la toison d'or (Filips de Goede die de Orde van het Gulden Vlies uitreikt), momenteel in conservatie in het Franse Huis van Afgevaardigden.
H : 40 cm B : 30 cm

800 €