Resultaten : Juwelen en Horloges
Dinsdag 17 Ooktober 2023 om 18 u

Dinsdag 17 Oktober om 18 u

Naar Drouot.com

Vrijdag 13 Oktober van 10 u tot 18 u
Zaterdag 14 Oktober van 10 u tot 18 u
Zondag 15 Oktober van 10 u tot 18 u
Maandag 16 oktober op afspraak

Naar Invaluable.com

596

PONTIAC, LANDERON

CIRCA 1940-1950
PONTIAC, LANDERON
Lot herenhorloges

Bestaande uit:

1) Pontiac Support Choc

Verguld heren polshorloge. Zalmkleurige wijzerplaat met Arabische cijfers.
ETA 1260 Zwitsers handgeschakeld uurwerk met 15 robijntjes.
Dit uurwerk is gemonteerd op een zwarte rubberen band en wordt geleverd met de originele vergulde gesp gesigneerd Pontiac.

De plating op de kast en de gesp vertonen tekenen van slijtage.

Diameter: 33mm
Jaar: Circa 1950

2) Precisie Chronograaf Landeron 48

Heren polshorloge in 18k goud. Zalmkleurige tweekleurige wijzerplaat met geblauwde uur- en minutenwijzers en rode secondewijzer. Wijzerplaat gesigneerd "Précision Genève" met perifere schaalverdeling

De achterkant van de kast is Keurmerk "750" goud en gesigneerd "2941".
Landeron 48 handmatig chronograaf uurwerk.
Dit horloge wordt geleverd zonder armband of gesp.

Diameter: 34mm
Bruto Gewicht : 29.6g
Jaar : Circa 1940 - 1950

3) Postala Chronograaf Landeron 39

Herenpolshorloge in 18k goud. Zilverkleurige wijzerplaat met Arabische cijfers en zwarte wijzers. Wijzerplaat gesigneerd "Postala, Watch Swiss", "Anti-magnetique", blauwe schaalverdeling en rood "télémètre".
Mechanisch handopgewonden chronograaf uurwerk van Zwitserse makelij Landeron 39 met 17 juweeltjes.
De achterkant van de kast is gesigneerd met het Postala logo en het kastnummer "460296 24".
Gebruikssporen en krassen op de kast.
De wijzerplaat heeft wat vlekken.

Diameter : 35mm
Gewicht : 36.7g
Jaar : Circa 1940 - 1950

400 / 500 €