Resultaten : Juwelen en Horloges
Dinsdag 17 Ooktober 2023 om 18 u

Dinsdag 17 Oktober om 18 u

Naar Drouot.com

Vrijdag 13 Oktober van 10 u tot 18 u
Zaterdag 14 Oktober van 10 u tot 18 u
Zondag 15 Oktober van 10 u tot 18 u
Maandag 16 oktober op afspraak

Naar Invaluable.com

593

Lot van zes Gousset horloges

Lot van zes Gousset horloges

Een zilveren gousset horloge met open wijzerplaat.
Ongemerkte witte email wijzerplaat, dubbele uurmarkeringen: Arabische en Romeinse cijfers. Vergulde rail en wijzers, afgeschuind glas en blank wapenschild.
externe guilloche achterklep, versierd met lofwerk en een blanco wapenschild.
keurmerken en inscripties: 10-juwelen cilinder, kroon, 0800 gedeeltelijk uitgewist, 2 keurmerken moeilijk toe te wijzen ?
diameter wijzerplaat: 2,5 cm.
bruto Gewicht : 19,3 gr.
conditie: ring en één wijzer ontbreken, gebruikte staat

Een 18K (750) geelgouden plat gousset horloge met open wijzerplaat.
Ongemerkte witte wijzerplaat, Romeinse cijfer uurmarkeringen, spoor, vergulde chique wijzers.
guilloché rugklep met bloemmotief in het midden.
keurmerken en inscripties: cilinder 8 robijnen, K18
diameter wijzerplaat: 3,2 cm
Gewicht : 25,8 g
mechanisch uurwerk met sleutel
gebruikte staat, haren op wijzerplaat en lichte krassen op glas

Ongemerkte vergulde wijzerplaat, Romeinse cijfer uurmarkeringen op 6 uur, secondering voor seconden, spoor, peervormige wijzers, gebold glas.
externe guilloche rugklep, versierd met een blanco wapenschild omringd door voluten.
keurmerken en inscripties: remontoir, 33317, hoge kwaliteit cilinder, opeenvolging van acht medaillons gegraveerd op de achterkant van de kast: vier versierd met een lauwerkrans en twee sterren, vier met een profiel van een oudere dame met daarboven de inscriptie KANT.AUSSTELUNgTHUN 1899.
diameter wijzerplaat: 4 cm.
Gewicht : 50,6 g
conditie: opwindknop ontbreekt, sporen van oxidatie op de kast, gebruikte staat

Witte wijzerplaat gesigneerD : Victor Paul Ninove, Romeinse cijfer uurmarkeringen, subdial op 6 uur voor de seconden, spoor, Louis XV wijzers, gebold glas.
externe achterkant klep guilloche versierd met een gegraveerd landschap.
stempels en inscripties: 86922,0800, GF, Victor Paul Ninove, zilveren medaille Antwerpen 1885.
diameter wijzerplaat: 4,2 cm.
Gewicht : 79,6 gr.
conditie: glas volledig bekrast, gebruikte staat.
NB: de juwelier en horlogemaker bestaat nog steeds in Ninove.

Een 18K (750) geelgouden halshorloge waaraan een verstelbare verguld metalen armband is toegevoegd.
Ongemerkte witte wijzerplaat, dubbele uurmarkeringen in rode en zwarte Arabische cijfers, spoor, gouden Roskopf chique wijzers.
Guilloché achterklep versierd met gegraveerde wijnbladeren rond de rand en een blanco wapenschild in het midden.
keurmerken en inscripties: 6330, Helvetia kop, 18K
diameter wijzerplaat: 32 cm.
Gewicht : 26,7 gr.
gebruikte staat

Een verzilverd uilenhorloge is bijgevoegd aan het lot

Er is geen horloge geopend

Mechanismes zijn niet gecontroleerd

150 / 200 €