Resultaten : Aziatische kunstobjecten
Dinsdag 17 Ooktober 2023 om 14 u

Dinsdag 17 oktober om 14 u

Naar Invaluable.com

Naar Drouot.com

Vrijdag 13 oktober van 10 u tot 18 u
Zaterdag 14 oktober van 10 u tot 18 u
Zondag 15 oktober van 10 u tot 18 u
Maandag 16 oktober op afspraak

Experten:
Cabinet Portier (Paris)

91

Set van dozen

CHINA - 19DE EEUW
Set van dozen

bestaande uit vijf lensvormige dozen, twee ronde dozen, een vierkante doos en een waaiervormige doos van porselein gedecoreerd in blauw onderglazuur met landschappen, geleerden, draken en feniksen, leeuwen en kinderen.
Diameter: 4,3 tot 8,5 cm

Expert : Kabinet Portier
Doos met deksel

3200 €