Resultaten : Aziatische kunstobjecten
Dinsdag 17 oktober om 14 u
Vrijdag 13 oktober van 10 u tot 18 u
Zaterdag 14 oktober van 10 u tot 18 u
Zondag 15 oktober van 10 u tot 18 u
Maandag 16 oktober op afspraak
Experten:
Cabinet Portier (Paris)
Drie hangers
CHINA - 20E EEUW
Drie turkooizen
twee hoofden en een buste van een personage. H : 2,6 en 4 en 2,5 cm
Expert : Kabinet Portier
Herkomst: voormalige collectie Istvan Zelnik
De buste is afgebeeld op de cover van het boek Antique Chinese Gemstone: Statues, Talismans and Beads" door Terence Tran, Dr Jozsef Takacs, Dr Philippe Smolarski.