Resultaten Florilège : Belangrijke schilderijen & Kunstwerken, wijn
Maandag 18 september 2023 om 15 u

Maandag 18 september om 15 u

Dinsdag 12 september van 10 u tot 17 u (Op afspraak )
Woensdag 13 september van 10 u tot 17u (Op afspraak)
Dondersdag 14 september van 10 u 18u
Vrijdag 15 september van 10 u tot 18 u
Zaterdag 16 september van 10 u tot 18 u
Zondag 17 september van 10 u tot 18 u (Zondag zonder auto)

Naar la Gazette

Naar Invaluable

17

Meubelstuk

NAPOLEON III PERIODE
Meubelstuk

in gezwart, verguld, met parelmoer ingelegd hout, rijk vuurverguld ornament versierd met vrouwenbustes, zwart geaderd wit marmeren blad, openend aan de voorzijde met twee glazen deuren
slijtage H : 106 cm B : 132 cm Diepte : 38 cm

850 €