Resultaten : Juwelen en Horloges
Dinsdag 13 juni 2023 om 15 u

Dinsdag 13 juni om 15 u

Anbieden op DROUOT LIVE

Preview in Parijs om  Maandag 5 juni van 11:00 t.e.m. 17:00

Vrijdag 9 juni van 10 u tot 18 u
Zaterdag 10 juni van 10 u tot 18 u
Zondag 11 juni van 10 u tot 18 u

Anbieden op Invaluable

919

ORLAM, UNIVERSEEL

Orlam, Universal

Set van 4 gouden dameshorloges

Een dameshorloge in 18 Karaats geel goud en staal, geen logo
Kast met loop: 2 x 1,2 cm
Ongemerkte tweekleurige gouden en crème wijzerplaat, Arabische cijfers voor de uren, spoor voor de minuten.
opwinding op 3 uur.
Dubbel-link gekorreld lederen band met pin gesp.
Mechanisch horloge. uurwerk niet geopend
gewicht : 9,30 gr.
nummer op kast: 72623
Keurmerk en aanduidingen: adelaarskop
opmerking: gebruikte staat

Een Orlam dameshorloge circa 1950 in 18 Karaats geel goud.
Rechthoekige kast: 2 x 1,3 cm
Crèmegrijze wijzerplaat met Arabische uurmarkeringen en minutenbaan, geblauwde zwaardwijzers.
Afgeschuind glas.
Opwikkeling op 3 uur.
Gladde lederen band met gesp.
Mechanisch horloge. Ongeopend uurwerk.
Gewicht : 11 gr.
nummer op kast: geen
opmerking : bijna nieuwstaat

Een Universal dameshorloge circa 1950, geel verguld.
Ronde kast, diameter 1,5 cm
Crème wijzerplaat met Arabische en baton cijfers voor de uren, vergulde zwaardwijzers.
Afgeschuind glas.
Afwikkeling op 3 uur.
Korrelige lederen band met gesp.
gewicht : 8,8 gr.
nummer op kast: 465435,111993
Keurmerk en aanduidingen: G20 verguld en logo: initialen SG in halve sunburst
opmerking : bijna nieuwstaat

Een ongesigneerd dameshorloge in 18 Karaats geel goud en staal
Rechthoekige kast met geslepen zijkanten en facetten: 2 x 1 cm
Ongemerkte crème wijzerplaat, Arabische cijfers voor de uren, spoor voor de minuten.
Opwikkeling op 3 uur.
Dubbele schakelband met clipsluiting.
gewicht : 7,60 gr.
nummer op kast: 2192
opmerking : gebruikte staat

Gewicht: 36,7 g totaal brutogewicht.

500 €