Resultaten : Juwelen en Horloges
Dinsdag 13 juni om 15 u
Preview in Parijs om Maandag 5 juni van 11:00 t.e.m. 17:00
Vrijdag 9 juni van 10 u tot 18 u
Zaterdag 10 juni van 10 u tot 18 u
Zondag 11 juni van 10 u tot 18 u
Broche halve maan
Halve maan broche
In zilver op 833 duizendste roze goud, geheel bezet met roosgeslepen diamanten op een set bewegende gadroons afgewisseld met een grotere lijn van negen oudgeslepen diamanten in een tuimel. Veilige veersluiting.
Portugees werk, 19de eeuw
Diamanten, geschat totaalgewicht van de negen grootste diamanten: ca. 1 ct
Roosgeslepen diamanten: ca. 1,80 ct. Keurmerken: tweede gouden titel (Portugees) en meesterteken.
H: 4,5 cm Gewicht: 22,9 g totaal brutogewicht.