Resultaten : Decoratieve kunsten, design, moderne kunst
Maandag 12 juni 2023 om 15 u

Maandag 12 juni om 15 u

Anbieden op Drouot LIVE

Vrijdag 9 juni van 10 u tot 18 u
Zaterdag 10 juni van 10 u tot 18 u
Zondag 11 juni van 10 u tot 18 u

23

Baardschotel

JAPAN, IMARI - EDO PERIODE (1603 - 1868), 18E EEUW
Baard schotel

Porseleinen schaal gedecoreerd in blauw onderglazuur, ijzerrood en goud email met een jonge vrouw met dienstmeisje voor een bloeiende kar, de rand versierd met chrysanten en aoï bladeren.

Expert : Cabinet Portier
(Versleten email) D : 26,5 cm

350 €