Donderdag 4 mei 2023 om 15 u

Donderdag 4 mei om 15 u

Op DROUOT DIGITAL aanbieden

Dinsdag 2 mei van 10 u t.e.m. 18 u
Woensdag 3 mei van 10 u t.e.m. 18 u

Munten, medailles, bankbiljetten alleen op afspraak: ew@haynault.be

61

BELGIË, Inhuldiging van de Congreskolom

Inwijding van de Congreskolom

Bronzen medaille door Léopold Wiener, 236g, 85mm, 1859, naakte kop links, rev. vrouwelijke allegorieën, personificaties van onderwijs, eredienst, pers en vereniging staande voor de Congreskolom.

Herkomst: Collectie Antwerpen.
Kleine deukjes, haarlijnen, prachtig.

40 €