Donderdag 4 mei 2023 om 15 u

Donderdag 4 mei om 15 u

Op DROUOT DIGITAL aanbieden

Dinsdag 2 mei van 10 u t.e.m. 18 u
Woensdag 3 mei van 10 u t.e.m. 18 u

Munten, medailles, bankbiljetten alleen op afspraak: ew@haynault.be

140

SERVIË, Orde van de Heilige Sava

SERVIË
Orde van Sint Sava

Opgericht 21 januari 1883, Orden Svetog Save in het Servisch, Groot Officierset (II Klasse), Model III, in zilver en email, bestaande uit Commandeurskruis, 85 x 52mm en plaat 81mm x 76mm (Barac 209).
In een versleten etui van Huguenin Frères & Co Medailleurs Le Locle (Zwitserland); plaquette: zeer licht gebrek aan email en mogelijke restauratie in de legende; kruis, zeer lichte deuken in het email, lint beschadigd, bijna subliem.

580 €