Donderdag 4 mei 2023 om 15 u

Donderdag 4 mei om 15 u

Op DROUOT DIGITAL aanbieden

Dinsdag 2 mei van 10 u t.e.m. 18 u
Woensdag 3 mei van 10 u t.e.m. 18 u

Munten, medailles, bankbiljetten alleen op afspraak: ew@haynault.be

129

GROOT-BRITTANNIË, Vrijmetselarij

GROOT-BRITTANNIË
Vrijmetselarij

Kruis, zilver en email, 67 x 67mm, door Davis Maker, rev. Geschonken aan P.C.N. Bro. J. Stephens door de Broeders van de Hon Howard Spensley Lodge voor de afgelopen diensten 27 Sept 1892, keurmerken: J.D, leeuw passant, luipaardkop, R in een schild; Decoratie, email en verguld brons, 57 x 41mm, Secretaris Examen. Council Valuers Institution President Surrey Branch; Stanley Priory Lodge No. 6741, in verguld brons en email, 42 x 37mm; Coronati Quartet Medal London Lodge 28.11.84, No. 2076, door Kenning, 37 x 23mm, BRO. T.P. DORMAN op rand (één tak van kroon gebroken); Halsketting van Toye & Co met diverse Life Member badges en bars van 1961 tot 1965 en badges toegekend aan Bro. D. Nix Lodge 559 1960.
Sommige met deuken en ontbrekend email, zeer fijn tot uitstekend. (5)

220 €