Donderdag 4 mei 2023 om 15 u

Donderdag 4 mei om 15 u

Op DROUOT DIGITAL aanbieden

Dinsdag 2 mei van 10 u t.e.m. 18 u
Woensdag 3 mei van 10 u t.e.m. 18 u

Munten, medailles, bankbiljetten alleen op afspraak: ew@haynault.be

107

BELGIË, Lot van decoraties

Kavel decoraties

Ridderkruis van de Leopoldsorde, eentalig, civiele titel (mist een poot aan de centrale leeuw); Groot Officiersplaat van de Leopoldsorde II, tweetalig (in een Devigne-Hart etui); Herinneringsmedaille van Leopold II; Herinneringsmedaille van de oorlog 1914-18; Herinneringsmedaille van het eeuwfeest van de onafhankelijkheid; Medaille van het nationaal comité van hulp en voedsel; Speciale onderscheiding voor industrie en landbouw (2), 1e klasse en 2e klasse; Penning Albert I, EN TOVT FIDELLES AV ROY, rev. IVSQVES OM DE BUIDEL TE DRAGEN 1916.

Bijgevoegd is een diploma voor de Eeuwfeestpenning van Nationale Onafhankelijkheid d.d. 1931 en een diploma voor een Nationaal Herstelpenning d.d. 1929.
Sommige met beschadigingen aan het glazuur, over het algemeen zeer mooi. (9)

280 €