Donderdag 4 mei 2023 om 15 u

Donderdag 4 mei om 15 u

Op DROUOT DIGITAL aanbieden

Dinsdag 2 mei van 10 u t.e.m. 18 u
Woensdag 3 mei van 10 u t.e.m. 18 u

Munten, medailles, bankbiljetten alleen op afspraak: ew@haynault.be

105

BELGIË EN PORTUGAL, Groep van onderscheidingen

BELGIË EN PORTUGAL
Groep onderscheidingen

Toegekend aan een generaal-majoor die deelnam aan de Luso-Belgische Conferentie in Leopoldville in 1952, inclusief België, balk van 6: Officierskruis van de Kroonorde met Palm, Officierskruis van de Orde van Leopold II eentalig met zwaarden aan lint, Croix de Guerre met twee palmen, Militair Kruis 1e klasse Croix de l'Yser, Croix du feu; Balk van 5: Medaille van de vrijwillige strijder van 1914-18, Medaille van de overwinning; Medaille van de oorlog 1914-1918 met 3 zilveren staven en een gouden staaf op het lint, Medaille van het eeuwfeest van de onafhankelijkheid, Medaille van de oorlog 1940-45; Officierskruis van de Leopoldsorde, eentalig, met gouden rand op het lint; Burgerdecoratie voor administratieve anciënniteit; Miniaturen van het Ridderkruis van de Leopoldsorde en het Ridderkruis van de Kroonorde met briljanten; Portugal, Orde van Militaire Verdienste, Commandeurskruis, Groot Officiersplaatje, reductie, rozet in een Frederico Costa koffer; 5 Pesetas Munten, 1871 SD M

Bijgevoegd is een foto van de ontvanger in uniform, zijn riem en epauletten gemonogrammeerd LIII evenals documenten waaronder twee voordrachtsbrieven in plaats van patenten uit 1919 en tenslotte het souvenirboekje met foto's van de Belgische en Portugese delegaties op de Luso-Belgische Conferentie in Leopoldville op 10,11,12 juni 1952.
Sommige versieringen met deuken en ontbrekend email, zeer mooi tot uitstekend. (lot)

1450 €