Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 17 april 2023 om 15 u

Maandag 17 avril om 15 u

Ga naar Drouot Live om te bieden

Vrijdag 14 april van 10 u tot 18 u
Zaterdag 15 april van 10 u tot 18 u
Zondag 16 april van 10 u tot 18 u

74

DESCHAMPS HORLOGER, BERGUES SAINT WINOX

DESCHAMPS Klokkenmaker, Bergues Saint Winox
Louis XVI stijl haardstel

bestaande uit een klok en zijn twee cassoletten, in marmer en verguld brons, wit geëmailleerde wijzerplaat gesigneerd en gelegen
H : 40 cm (klok) B : 24 cm Diepte : 11 cm

1100 €