Erfenissen : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 30 januari 2023 om 15 u

Maandag 30 januari om 15 u

Live bieddingen op DROUOT.COM

Vrijdag 27 januari september van 10:00 tot 18:00
Zaterdag 28 januari van 10:00 tot 18:00
Zondag 29 januari van 10:00 tot 18:00

281

CHARLES GOUWELOOS (1867 - 1946)

Charles GOUWELOOS (1867 - 1946)
Landschap met windmolen

olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder

60 / 80 €