Erfenissen : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 30 januari 2023 om 15 u

Maandag 30 januari om 15 u

Live bieddingen op DROUOT.COM

Vrijdag 27 januari september van 10:00 tot 18:00
Zaterdag 28 januari van 10:00 tot 18:00
Zondag 29 januari van 10:00 tot 18:00

198

Kavel tekeningen en aquarellen van de familie Marcette (19e eeuw)

waaronder een album uit 1917 met een aquarel van Paul Elie RANSON en een van Gérard Antoine CREHAY, 3 tekeningen van Georges FICHEFET, 42 tekeningen en aquarellen van Henri MARCETTE (ongesigneerd maar soms gedateerd en gelokaliseerd), 1 gezicht op La Boverie gedateerd 1856 maar onleesbaar gesigneerd, 1 tekening gesigneerd H V.D. BURGH

150 / 200 €