Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 5 december 2022 om 15 u

Maandag 5 december om 15 u

Live bieddingen op Drouot

Vrijdag 2 december van 10 u tot 18 u
Zaterdag 3 december van 10 u tot 18 u
Zondag 4 december van 10 u tot 18 u

Preview in Parijs om Woensdag 30 November van 11:00 t.e.m. 17:00

Live bieddingen op Invaluable

419

KLAES MOLENAER (HAARLEM 1626 - 1676)

Klaes MOLENAER (Haarlem 1626 - 1676)
Uitzicht op een strand met visverkopers

Eiken paneel, twee planken, niet geparkeerd
Gesigneerd rechtsonder: "K Molenaer".

Expert : Kabinet Turquin
Oude restauraties en ontbrekende stukken H : 46 cm B : 67 cm

1800 €