Resultaten : Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten
Maandag 5 december 2022 om 15 u

Maandag 5 december om 15 u

Live bieddingen op Drouot

Vrijdag 2 december van 10 u tot 18 u
Zaterdag 3 december van 10 u tot 18 u
Zondag 4 december van 10 u tot 18 u

Preview in Parijs om Woensdag 30 November van 11:00 t.e.m. 17:00

Live bieddingen op Invaluable

410

NAAR MICHIEL VAN MIEREVELT

NEDERLANDSE SCHOOL VAN DE 17E EEUW,
naar Michiel van MIEREVELT
Portret van Willem I van Oranje-Nassau, bijgenaamd Willem de Zwijger (1533-1584); Portret van Maurits van Oranje-Nassau (1567-1625)

Paar eikenhouten panelen, één plank niet geparkeerd

Met een oude toeschrijving aan Pourbus

Willem de Zwijger is een borstbeeld van het portret ten voeten uit van Michiel van Mierevelt in het Stedelijk Museum Het Prinsenhof in Delft.

Maurits Van Oranje-Nassau is een bustkopie van een buste van Michiel van Mierevelt in het Rijksmuseum, Amsterdam, met kleine variaties in het kostuum en de baard.

Expert : Kabinet Turquin
ingelijst H: 23 cm B: 18 cm

1500 €