97

BELGIË Marine en verzekeringen

Scheepvaart en verzekeringen

Verzekeringen: ongesigneerd, Securitas Antverpia - Naves et Aedes Assecurtae, 30mm (3, zilver, brons en verguld); Baetes (3), Securitas Antverpia XXIX DIE MARTIS MDCCCXIX, zilver, 41mm; Caisse commune d'assurance du bâtiment du commerce et de l'industrie, opening van de kliniek 1909, 35mm (2); Braemt, Compagnies commerciales d'assurances d'Anvers 1834-1835, 36mm; Marine : Mercantile Marine erkentelijk Antwerpen 14 Juli 1946, 60mm; Koninklijke Belgische Zeevaartschool 1857 1982, 50mm (3) Baetes, Souvenir van het bezoek van H. M.S. "ANTRIM" Antwerpen 1906, 28mm; De Greef & Jansens, Koninklijke Belgische Zeevaartschool te Kapitein I. Mesmaekers Antwerpen 1957; Devigne, Pierre Bruegel d'Enfer, 1970, 80mm; Devreese, Maritieme installaties Brussel, 1914, in zilverbrons, 73 x 70mm; Huybrechts & Deng, Verbiest-Kanxi astrolabium, 80mm (PM 93-115 op rand); Jespers, Tewaterlating MS Prins Albert, 1937, 73mm; Mauquoy (2), Leopold III - Durate, 71mm (AR stempel op rand); 50e anniversaire de la Société anonyme de remorquage à hélice, 1920, 80 x 56mm; Schuermans, Atelier de réparation maritime Béliard, Crighton & Co à son fondateur 1877-1927, 51x36mm; Frankrijk, Duboc, Cousteau - Calypso, 90mm, etc.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, fraai tot FCD. (25)