95

BELGIË Lot medailles met betrekking tot Antwerpen

Lot medailles met betrekking tot Antwerpen

IMALSO, 25 jaar Scheldetunnels 1933-1958; Openingszitting van de commissie van openbare onderstand van Antwerpen 1925; K.K.S.F.B. Antwerpen Wisselbeker 1969-70; Verenigde Oud-srijdersbonden, Nationale aan Strijderbonds 14/18; U.R.B.S.F.A. Antwerpen, Div IV Spec. 1928-1929; 60 jarig der fabrieken van De Beukelaer 1929; 65 jarig van de Belgische Persbond afdeling Antwerpen-Limburg 1951; Baetes, Antwerpen Vooruit; Fisch, aanbouw van de Beurs voor diamanthandel 1969; Brunet Philips Turnout 1957; Mauquoy, V.V. D.H.; Firma Hens & Herssens, 1945; Strymans, Frederik de Merode, 1905; V.d. Velde, Entente Anversoise Maas en Schelde beker Antwerpen-Rotterdam 1930-1931; Witterwulghe, Koninklijke Unie van Belgische Schietverenigingen internationale wedstrijden Antwerpen 1930, Meesterschutter Davum Antwerpen 1927-1952; E.N.I. met satirische penning van Van Put-Gemeen beest van Antwerpen 1868; penningen van de Antwerpse tentoonstelling 1894, Wyck Oud Antwerpen 1894, in verschillende metalen (12); Burgerkring Antwerpen 12, enz.

HERKOMST: collectie Antwerpen.
Verschillende staten, van matig tot prachtig (62).