93

BELGIË Lot medailles en plaquettes

Lot medailles en plaquettes

Thema Antwerpen o.a. Baetes, Eeuwfeest van de bevrijding van de Schelde 1895; Palais de l'industrie des arts et du commerce 1886 (2, zilver en verguld brons); Compagnie d'assurances maritimes & contre incendie, Le Lloyd belge à Anvers (sporen van soldering) ; Devreese, Hoboken ontzilveringsfabriek 1912; Dupon, Kunst-burgerdeugd handel; Dupuis, Antwerpse Liga en Antwerpse front-bond (2, één in verguld brons), Victor Driessens ; Kreitz, Frans van Cauwelaert, Provinciale Electriciteitsdienst 1974, Leo Rovers; Grand Prix d'Anvers Fleuret; Lycée d'Anvers 1951; Bezoek van de president van Israël 1958 (2); Melis, Bond der belanghebbenden van dokken en kaaien 1913; Rau, Provinciale kamers voor ambachtenen neringen van Belgie; Schoolsoep & schoolkolonies; Vermeiren, manifestation artistique Ville d'Anvers; Wynants, Mutualiteit Boom 1948, enz.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Zeer fraai tot prachtig (28).

260 €