88

BELGIË Lot bronzen medailles

Lot bronzen medailles

waaronder Nagelamekers, Luik Brussel, 1947, 68mm; Baes, Bisschoppen van België, 70mm; Debonnaires, Pavillon Hellenique Exposition universelle de Bruxelles 1935, 69mm; Fernan Dubois, Grand concours des sciences et de l'industrie, 1887-1897, 69 x 54mm ; Paul Dubois, Oeuvre nationale des orphelins de la guerre, 60mm (2); Fisch, Souvenir de l'exposition nationale 1880, 38mm; Kreitz, Institut royal colonial belge 1929-1954, 90mm; Marin, 75e anniversaire des raffineries de Tirlemont 1838-1913, 62 x 54mm ; Martin, Concours régional agricole de Namur 1901; Mauquoy, Huldebetoonaan Albert en Elisabeth 1914-1918, 69mm; Fête du Centenaire Charleroi 1930, 49mm; Vieille Belgique 1930, 70mm; 1st Benelux Boom Fair 1948, 60mm ; De Firma Hens & Herssens 1945, 60mm; Overlijden van Koningin Astrid 1905-1935; Wereldtentoonstelling van Antwerpen 1930 aan Mr Arthur PIERRE, 60mm; Bond der Gediplomeerde Oudleerlingen der Vijverheidsschool van Antwerpen aan A. Ichtershaussen 1927-1952, 77 x 60mm; Janchelevici, De dankbare Joden van België, 1945, 59mm; Mazy, Eeuwfeest van Cockerill Hoboken, 1973, 68mm; Raemaekers/Witterwulghe, Verdediging tegen tuberculose, 70mm; Rau, Victor Van Straelen, Verdediger van de Afrikaanse Natuur, 1934 1959, 68mm; Van de Velde, Eeuwfeest van de Belgische Onafhankelijkheid 1830-1930, 89 x 80mm; medailles van landbouwwedstrijden, enz.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst fraai tot prachtig (45)

420 €