87

BELGIË Lot zilveren en zilveren bronzen medailles

Lot zilveren en zilveren bronzen medailles

Liberale vlaamsche bond aan zynen stichter Henry Lenaerts, 1866-1891, 47mm, 46,83g; De Stad Antwerpen aan den Heer Rooses Max Commandeur der Leopoldsorde 25 januari 1912, 65mm, 111,2g; Baetes, Algemeene Landbouwprijskamp 1906, 53g, 57,75g; 75e verjaardag van de Belgische onafhankelijkheid, STAD ANTWERPEN 1830 1905, 68 x 46mm, 94,3g ; XXIe Belgische Federale Gymnastiekfeest - Belgisch Turnbondsfeest te Antwerpen, 1894, 83,43g, 60mm; Braecke, A Paul Devigne, 85 x 60mm, 203,5g ; Dupuis, Bond Antwerpen Vooruit - Bond Antwerpen Vooruit, 1ste Prijs Wedstrijdvoor Fanfaren 18 Oogst 1912, gestempeld AR op achterzijde, 70,36g, 60mm; Grielens, Liefdadige maatschappij de onverdeelbare vrienden Gendekpenning Jos. Willems 1901-1902, 48mm, 37,76g; Le Roy, Wereldtentoonstelling Brussel 1910, Orfevrerie Wiskemann, 50mm, 48,28g; Samuel, F.A. Gevaert, Directeur van het Koninklijk Conservatorium, 62 x 46mm, 97,82g.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst zeer fraai tot prachtig (10)

280 €