84

BELGIË Lot medailles

Lot medailles

Van Bremaecker, Federatie van Filatelistische Kringen van België - Nationale Postzegeltentoonstelling Brussel 1921 (2), een in verguld brons, 47,64g, 50mm, rev. Gouden medaille toegekend aan dhr. Leon de Walque (Entiers), de andere, 50,02g, 50mm, rev. Prijs aangeboden door M.W. Bigwood Zilveren medaille Blok van 6 Reales 1852 Spanje Mr Ernst-Wallaert; Hart, Leopold II Koning der Belgen, rev. Société des arquebusiers 1882, Koningsprijs gewonnen door de heer Wallaert Met 22 punten, 63mm (zonder hoepel); Vermeylen, De Industriële Kring aan haar voorzitter François de Walque 1883-1908, brons, 33mm (2); met Frankrijk, klein messing medaillon, Napoleon's Graf ingehuldigd 5 mei 1853, 23mm; bronzen penning, Napoleon III Kaiser d. Franzosen, 21mm; Nederland, Oorlogsmedaille Java, achthoekig, 29mm, omslag Oorlog op Java. 1825-1830. (ontbreekt bélière).
Sommige met verdigris, fraai tot prachtig. (8)

120 €