8

BELGIË, BELEG VAN ANTWERPEN Munten van obsidiaan

BELGIË, BELEGERING VAN ANTWERPEN
Obsidiaan munten

Napoleon I, Wolschot, 10 Centimes, 1814, W, punt na CENT en OBSIDIONALE, muntslag (Col.4b; F.130A; Gad.191c) (2); W, punt na CENT, 3 kleine streepjes tussen 1 en 0, muntslag (Col.4d; F.130A; Gad.191 c); punt na CENT niet na OBSIDIONALE, metaal verhoogd onder de N van MONAIE, muntslag (Col.2b; F.130A; Gad.191a); 5 Centimes, 1814, initiaal V onder de N, punt na CENT niet na OBSIDIONALE, muntslag (Col.10 a; F.115B; Gad.129b); Louis XVIII, Wolschot, 10 Centimes, 1814, geen letter, punt na CENT, muntslag (Col.12; F.130C; Gad.193a); Wolschot, initiaal R, geen punt na CENT en OBSIDIONALE, muntslag (Col.15 F.130C; Gad.193d) (2); Wolshot, 5 Centimes, 1814, initiaal V, punt na CENT (Kol.17a; F.115D; Gad.130c); Arsenaal, 5 Centimes, 1814, punt na 1814, punt na CENT, muntslag (Kol.29a; F.115E; Gad.131c).

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, sommige met sporen van verdigris, één met een stickervlek; bijna fraai tot bijna zeer fraai. (10)

360 €