72

BELGIË Internationale en universele tentoonstellingen Antwerpen

Internationale en universele tentoonstellingen Antwerpen

Internationale Tentoonstelling Antwerpen 1907, verguld brons, 59mm; Gravin van Vlaanderen, rev. Antwerp International Exhibition 1911, brons, 59mm; Aseleer, Antwerp World Exhibition 1885, een brons en een tin, 65mm; Baetes, Antwerp World Exhibition, 1894, brons, 60mm; de Cuyper / Baetes, Antwerp International Hunting and Fishing Exhibition 1907 brons, 70 x 40mm ; Devigne Hart, Antwerp World's Fair Apiculture 1894, brons, 50mm; Fisch, Antwerp World's Fair 1885, brons, 50mm; Heusers, International Exhibition of Applied Hygiene Antwerp 1923, brons, 60mm (2, één met resten van gesp); Klein de Walsche / Mayer, Souvenir de l'exposition universelle d'Anvers 1885, wit metaal, 50mm; Mauquoy, Exposition internationale Anvers 1930, brons, 69mm; ; Michaux, Exposition universelle d'Anvers, 1894, brons, 32mm (2, één in medailleslag) ; Vermeiren, brons, 50mm (3), Internationale Brouwerij Tentoonstelling Antwerpen 1889, Internationale Tentoonstelling 1891 (2, één in verguld brons), met Baetes, Wereldtentoonstelling van Parijs, de Gemeeteraad aan Jos. Shadde, 1889, brons, 65mm, met een uniface medaillon van de Antwerpse Wereldtentoonstelling van 1885, 213mm.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst zeer fraai tot prachtig (20)

240 €