68

BELGIË Evenementen in Antwerpen

Evenementen in Antwerpen

Antwerpse Schermkring Inhuldigingsgeweld 1887 toegeschreven aan L. Merignac, 35mm; Baetes, Inhuldiging van het Leopold de Wael monument 1897; Gymnastische volkskring - XXe verjaringsfeest 1868-1888, 38mm; N.J. Cuperus - Belgische Gymnastiek Federatie aan haar voorzitter 1878- 1903, 50mm; De gymnastische volkskringvan Antwerpen N.J. Cuperus, 1873-1898, 38mm; VIIIe Bondsfeest - Gymnastiek- en Wapenvereniging, 1874, 52mm; Tentoonstelling Gymnastiekplechtigheden - Gymnastiek- en Wapenvereniging, 1882, 57mm; XVIIe Bondsfeest - Antwerpse Gymnastiekvereniging, 1885, 64mm; 50e verjaardag van het Doven- en Stommengenootschap, 1885, 52mm; Grielens, Volkskring 7e wijk Vaandelfeest 1895, 50mm ; Plantijns Genootschap onderlingen bijstand 50 jarig jubelfeest, 47mm; St Jozefskring kiel inhuldiging van het vaandel 1897, 48mm; Hart, 25 jarig koningschap 1856, 59mm ; Verbetering van het paerdenras, 1866, 45mm; Vermeiren, Antwerps eerbetoon aan Hendrick Conscience, 1883, 70mm; Wiener, Ensemble zangwedstrijd 1864, 50mm; Wurden, Chasseurs-Eclaireurs Band 1851, 50mm, enz.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, sommige met verdigris, fraai tot prachtig. (18)

200 €