66

BELGIË Wedstrijden en verenigingen van Antwerpen

Antwerpse wedstrijden en verenigingen

Bronzen en zilveren medailles waaronder Zwemclub de Ijsberen, 70 x 60mm; Royal Maritime Sporting Club Tennis Tournament L.S.C.A 1941; Jubilarissen Kring O.R.D Grt . Antwerpen, 10 x 64mm (2),1922-1947 aan van Gompel Lodewijk, 1943-1953 aan Lemmens F.; Antwerpen Motor Club Bowling Sectie, 1923 aan J. Van Looy, 65 x 55mm; Koninklijke Blindenvereniging van België aan dhr. Willemsens, 1891, 59 x 45mm; Kinder Prijskamp aan Paula Meulenberghs 1911, 63mm; 10de verjaardag van de Symfonievereniging, 1890, 40mm; Chasseur Paul Creten Pelotonsschietwedstrijd, 1905; Union des patrons patissiers de Belgique 1908, Jurylid, 50mm; Baetes, Stad van Antwerpen aan B. DE BELDER, 1914-1919, 65mm; 50e verjaardag van de Ambachtsgilde 1857, 51mm; De Keyser, Typwedstrijd, 1912 3e prijs aan V. Minne, 65 x 40mm; de Cuÿper, Gemeente Borgerhout, 63mm; Dupuis, Union syndicale anversoise des hoteliers restaurateurs & cafetiers, 1899, 60 x 42mm (2), een in verguld brons uitgereikt aan G. Tiberghien Delevoy, secretaris-generaal van het uitvoerend comité; Hughenin, Pro Belgica Krijgslieden Antwerpen-Kiel 1901, 48mm; Stoeving, Concours Gevaert 1912, 60mm; Vermeiren, Beerschot Athletic Club 1913, 50mm ; Concours hippique 4e prix 1894, 50mm; Concours internationale de la société d'élevage et acclimatation, 51mm; Witterwulghe, 25e wedstrijdvoor den Maas-en Scheldebeker Antwerpen-Rotterdam, 1936, 100 x 54mm, etc.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, van zeer fraai tot prachtig. (30)