63

BELGIË Antwerpen Herdenkingen en huldigingen

Herdenkingen en hommages van Antwerpen

Elektrisch metaalwerk Antwerpen 1894, 43mm; Verbond der Vlaamsche Tooneelmaatschappijen, 65 x 55mm (3); Katholieke wermansvereeniging vrede St Amand, 1894, 50mm; Baetes, Generaal Christiaan de Wet 1902, 28mm; Mémoire du bombardement et de la reddition d'Anvers 1914, 55mm; Gemeente Berchem Klas Vaste Lichamen Windmolders Adolf 1911-1912, 50mm ; Honneur Vaillance et Humanité 1914-1915; Turnfeest der antwerpsche gouwvereenigingen 1892, 53mm; 27e Belgisch Federaal Gymnastiekfestival, 1903, 60mm; Société de Gymnastique et d'armes l'Anversoise, 1890, 53mm; 25e Bestandigfestival 1909, 74 x 47mm; Hommage d'Anvers (2), à John B. Van Schaick, aan Prentiss Nathaniel Gray 1916; Eeuwfeest van de opvoering van Albert Grisar's Amours du diable, 1908, 64mm; Mauquoy, Tonnelerie J. Persenaire 1824-1924, 74 x 58mm; Mazy, Onze Woning Antwerpen 1929-1979, 70mm; Huivesting Antwerpen 1921-1981, 70mm; Zoll, Exposition internationale du gaz 1913, 50mm, etc.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, fraai tot prachtig. (36)

200 €