58

BELGIË Kunst en archeologie in Antwerpen

Kunst en archeologie in Antwerpen

200ste verjaardag van de Koninklijke Academie van Kunsten te Antwerpen, 1864 (3, één in messing, één in tin, één in zilverbrons); William Tell Society - Driejaarlijkse Tentoonstelling van Schone Kunsten 1846; Baetes, Katholieke Kring van Antwerpen - afdeling fotografie, 2e prijs en 3e prijs; Prijskamp van Rome toegekend aan A. STERCK; Baetes en van Perck, 300ste verjaardag van de geboorte van Van Dyck, 1899; Geerts, 300ste verjaardag van de geboorte van Rubens, 1877; Hart, Driejaarlijkse tentoonstelling van schone kunsten - Koninklijke Harmonievereniging, 1843; W & B, Ensemble zangwedstrijd georganiseerd door de Echo de l'Escaut, 1858; Wiener (4), Antwerpse zangvereniging, 1850; Antwerpen Kunstfeest, 1861; Académie d'archéologie de Belgique - Congrès international d'archéologie Anvers, 1866 (2).

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, sommige met verdigrisvlekken, zeer fraai tot prachtig. (15)

180 €