57

BELGIË Architectuur in Antwerpen

Architectuur in Antwerpen

Baetes, Vlaamsche opera 1907, brons, 64mm; 25-jarig bestaan van de Antwerpse Zuiderdokken, 1906, brons, 65mm; Eeuwfeest van het Kreglinger Genootschap, 1897, brons, 56mm; Geefs, Inwijding van de Kattendijkse vijvers, 1860, brons, 54mm; De Cuyper, Inwijding van het aquarium en de reptielengalerij, 1911, brons, 64mm ; Hart (4), De provincie Antwerpen aan de lagere scholen, 1840, 58mm (2), een brons en een tin; Uitbreiding van Antwerpen, 1856, brons, 54mm; Eerste steenlegging van het bekken van Kattendijck, 1856, brons, 63mm; Poels, Opening van het vakbondshuis 1933, 70 x 45mm; J. en L. Wiener, Onze-Lieve-Vrouw in Antwerpen, 1845, brons, 50mm (gegoten? ); Wiener, Huis van Burgerlijke en Militaire Veiligheid te Antwerpen, 1856, brons, 50mm; Wildiers, Kathedraal van Onze-Lieve-Vrouw van Antwerpen, 1854, brons, 42mm; Gilde van OLV LOF, 450e verjaardag 1478-1928, 42mm; 400e verjaardag 1478-1878, 42mm (2), in brons en witmetaal; Wijk Oud Antwerpen 1894; Inhuldiging van de Koninklijke Schouwburg 1834, 50mm.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, deuken, zeer fraai tot prachtig. (18)

340 €