54

ARGENTINIË Lot medailles

ARGENTINA
Lot medailles

Verzilverde bronzen plaquette, door Gottuzzo, 72 x 54mm, Eeuwfeest van de Slag bij Salta, 1913; Verzilverde bronzen medaille, 76mm, door Lagae, Alberto Blancas, minister van Argentinië in Brussel, 1916 (Lefébure 908) ; Zilveren bronzen medaille, refrappe, 65mm, door Lagae, Hulde van de hoofdstad van de Argentijnse Republiek aan het Regeringscomité van 1810; Zilveren bronzen medaille, 50mm, Sociedad rural Argentina Buenos-Aires, 22 PREMIO H. Y.W. NELSON 1898; met Colombia, bronzen medaille, door Mauquoy, Gonzalo Ximenez de Quesada1938, 70mm; Peru, bronzen plaquette, 94 x 69mm, Oscar Benavides Larrea, held van de Slag bij La Pedrera, Parijse Munt stempel op rand.

HERKOMST: Collectie Antwerpen. Elsen, veiling 105, loten 1193 en 1194, veiling 122, lot 1705.
Zeer fraai tot prachtig. (6)

200 €