38

BELGIË Nationale Bank van België

Nationale Bank van België

1000 Francs of 200 Belgas, 06.01.44, 2469.D.927; 1000 Francs 'Gretry', handtekeningen Bertholomé-Verplaetse; 500 Francs (4), 'Dynasty', handtekeningen Sontag-Frère; 'Jubilé', 03.04.52; 0027.G.831 Meunier, handtekeningen Bertholomé-Verplaetse; "Magritte"; 200 Francs "Sax", 100 Francs (5), 15.10.24, 1196.G.798; "Jubilé", 07.03.58; "Lombard" 07.01.74; "Ensor" handtekeningen Bertholomé-Verplaetse (2); 100 Francs of 20 Belgas, 16.08.28, 793.S.863 50 frank of 10 Belgen schatkist, 18.11.44; 20 frank schatkist (3), 17.11.44, 10.05.47 (2); 10 frank of 2 Belgen, 01.02. 43, A1 610045; met de Generale Maatschappij van België, Franc (2), 22.7.15, S 475880; 24.7.15, U 541400 (LA#BFB-2, -13, -26, -43, -57, -58, -65, -66, -69, -70, -81, -82, -85, -86, -98, -104).
7 biljetten met een in potlood geannoteerd nummer in de bovenhoek, zeer fraai tot prachtig. (20)

160 €