32

RUSSIË Lot munten

RUSLAND

Roebel, 1899 ФЗ; 50 Kopeks (2), 1897, 1925 ПЛ; 25 Kopeks, 1896; 20 Kopeks (2), 1869 СПБ HI, 1875 СПБ HI ; 10 Kopeks (2), 1897 СПБ AГ, 1899 СПБ AГ; 5 Kopeks (11), 1859 EM, 1869 EM, 1880 СПБ, 1882 СПБ HФ (8); 3 Kopeks, 1898 СПБ ; 2 Kopeks (6), 1797 KM, 1799 EM, 1812 EM HM, 1813 EM HM, 1842 СПМ, 1900 СПБ ; Kopek (5), 1852 EM, 1879 СПБ, 1898 СПБ, 1903 СПБ, 1905 СПБ ; Denga (1/2 Kopek) (3), 1840 СПМ, 1909 СПБ (2), met Finland, 5 Pennia, 1866; Polen, 10 Groszy, 1840 MW (2).

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Verschillende staten, sommige gepoetst, van bijna fraai tot prachtig. (37)

260 €