2

ROME, FENICIË Elagabal (218-222)

ROME, FENICIA
Elagabal (218-222)

Brons, 7,12g, 24mm, Berytus, gelauwerd, gedrapeerd en gekroond borstbeeld naar rechts, rev. tetrastyle tempel met centrale boog bekroond door figuur die panter berijdt die naar rechts springt, Marsyas staand rechts, midden, wijnfles op schouder dragend, COL IV [L- A-V ]G FEL, BER in afsnede (BMC 192).

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sporen van verdigris, zeer fraai.

80 €