193

VATICAAN Hippische Orde van het Heilig Graf van Jeruzalem

VATICAAN
Orde van het Heilig Graf van Jeruzalem

Groot Officiersset bestaande uit de plaquette, 90 x 90mm, zilver en email, zonder naam van de maker, en het Commandeurskruis, zilver en email, 10 x 47mm (met gesp). Toegekend aan Werner Beirens. Bijgevoegd is het op 1 juni 1934 verleende brevet in zijn verzendkoker, evenals de vertaling van het diploma in het Frans, brieven van de Kanselarij van het Luitenantschap van België uit 1934, krantenknipsels, een boekje met de organieke statuten van de Belgische provincie van de orde, enz.
In een doos van Gustave Wolfers met sporen van slijtage en lichte scheuren aan de binnenbekleding, vlekken, krassen en kleine gebrekken aan het glazuur, zeer fraai tot prachtig.

700 €