19

FRANKRIJK Lot zilveren munten

FRANKRIJK
Lot zilveren munten

10 Francs (2), 1929, 1965; 5 Francs (6), 1833 B, 1867 BB, 1960 (2), 1962 (2); 2 Francs (14), 1910, 1914, 1915 (2), 1916 (3), 1917 (5) 1918 (2); Franc (25), 1908, 1909, 1910, 1914, 1915 (3), 1916 (6), 1917 (8), 1918 (2), 1919 (2); 50 Centimes (84), 1898 (4), 1899 (3), 1904, 1907, 1908 (3), 1909, 1910 (3), 1912, 1913 (2), 1914 (3), 1915 (7), 1916 (25), 1917 (23), 1918 (5), 1919, 1920; met nikkel Franc, 1969.
Sommige met patina, van matig tot prachtig. (132)

260 €