187

PERU Orde van verdienste voor onderscheiden diensten

PERU
Orde van verdienste voor onderscheiden diensten

Opgericht in 1950, een set Grootkruisen bestaande uit het juweel, verguld brons en email, 85 x 54mm, met makersmerk Zuloeta op de achterzijde en de plaquette, verguld brons en email, 80 x 73mm, met makersmerk Zuloeta op de achterzijde. Het diploma in zijn doos, de brief van de Kanselarij van de Orde en het transcript van de toespraak van de Peruaanse ambassadeur in Portugal ter gelegenheid van de toekenning van het Grootkruis voor Verdienste zijn bijgevoegd.

HERKOMST: Voormalig Belgisch ambassadeur.
In doos, kleine vlek op het lint, lichte deuken in het glazuur, prachtig.

320 €