180

FRANKRIJK EN NEDERLAND Legioen van Eer en Militaire Willemsorde

FRANKRIJK EN NEDERLAND
Legioen van Eer en Militaire Willemsorde

Ovale lijst (33,5 x 28cm) met glas waaronder Légion d'Honneur, Ridderkruis, Tweede Restauratie model, 53 x 35mm; Ridderkruis, Juli Monarchie model (65 x 42mm) met miniatuur, 37 x 25mm; Medaille van St Helena met miniatuur; Nederland, Militaire Willemsorde, Ridderkruis, 40mm, met miniatuur, 25mm; Metalen Kruis, 30mm met miniatuur, 19mm; 15 jaar anciënniteit decoratie (XV). Handgeschreven opschriften op achterzijde lijst: Luitenant Henckens J.L. van het Franse 6e Chasseurs à Cheval (1803-1816).
Gebrekjes, deuken en barsten in het glazuur; Ridderkruis van de Militaire Willemsorde is beschadigd, mist glazuur en de centrale aansteker is gebroken, fraai tot prachtig. (10)

2000 €