18

FRANKRIJK Lot munten

FRANKRIJK

5 Francs (3), 1830 W met I en ingestempelde rand, 1831 A plak in reliëf, 1869 BB; 2 Francs (5), 1866 BB, 1914 C (3), 1918; Franc (4), 1825 W, 1860 A handanker, 1867 A, 1918; 1/2 Franc, 1841 A; 50 Centimes (3), 1846 A, 1867, 1913; 25 Centimes (6), 1903 (2), 1904, 1905, 1917, 1918; 10 Centimes (10), 1854 A, 1856 MA, 1861 BB, 1880 A, 1883 A, 1904, 1914, 1916, 1917, 1918; 5 Centimes (12), 1857 A, 1890 A, 1896 A, 1908, 1914 (3), 1916 (2), 1917, 1918 (2); 2 Centimes (8), 1861 BB, 1877 A, 1878 K (2), 1884 A, 1886 A, 1902, 1910; Centime, 1892 A, 1896 A, etc.
Sommige met patina, sommige met muntglans, sommige met groen residu, van matig tot prachtig. (65)

170 €