170

BELGIË Lot eretekens

Lot eretekens

Leopoldsorde, Ridderkruis, eentalig, met militaire titel, palm met L op lint (2), rev. LLII, LL; Croix de Guerre, palm met LIII op lint; IJzeren Kruis in miniatuur, 18 karaat goud, 2,56g, 20mm (midden ontbreekt op achterzijde); Canada, Canadian Legion Vimy Pilgrimage, 1936; Luxemburg, Herdenkingsmedaille voor het Huwelijk van Groothertog Jean en Josephine Charlotte, 1953; staaf van 5 miniaturen: België, Ridderkruis in de Leopoldsorde met palm op lint, Croix de guerre met palm op lint, Medaille van de oorlog 40-45; Medaille van het verzet 40-45, Groot-Brittannië, Order of the British Empire; staaf van 8 miniaturen: België, eentalig Ridderkruis in de Leopoldsorde, Officierskruis in de Leopoldsorde II, Oorlogsmedaille 40-45, Verzetsmedaille 40-45; Italië, Commandeurskruis in de Orde van Verdienste van de Italiaanse Republiek, Frankrijk, Officierskruis van het Legioen van Eer; Nederland, Officierskruis in de Orde van Oranje Nassau (ontbreekt midden op de keerzijde); Polen, Ridderkruis van Polonia Restituta; ketting met 4 miniaturen: Thailand, Orde van de Witte Olifant (midden ontbreekt); Rusland, Orde van St. Stanislaus; Japan, Orde van de Heilige Schat; Perzië, Orde van de Leeuw en de Zon.

HERKOMST: Belgische privé-verzameling.
Sommige met deuken en lichte glazuurverliezen, fraai tot prachtig. (23)

600 €