169

BELGIË Lot eretekens

Lot eretekens

Bar van 7 eretekens: Officierskruis van de Leopoldsorde eentalig, LLRRII; Officierskruis van de Kroonorde met Gletsjers en Palm A; Officierskruis van de Leopoldsorde II met Gletsjers; Croix de Guerre met 3 Palmen; Croix de l'Yser; Croix du Feu; Vrijwilligersmedaille 1914-1918; Bar van 3 eretekens: Overwinningsmedaille, Herinneringsmedaille 1914-1918 met 4 staven, Militaire onderscheiding voor anciënniteit; Croix du feu; Croix de guerre met 3 palmen in brons; Belgische Erkenningsmedaille; Herinneringsmedaille van de regering van Koning Albert I; Medaille van Gent; Frankrijk, Croix de chevalier de la Légion d'honneur, model van de 3e Republiek; Miniaturen (26): naast die voor Belgische medailles, Egypte, Commandeur in de Orde van de Nijl (2); Nederland, Commandeur in de Orde van Oranje Nassau (2); Polen, Polonia restituta (2); Vaticaan, Commandeur in de Orde van het Heilig Graf (2), enz.
Toegekend aan Werner Beirens, Brigadier en later Maréchal des logis van het 7e regiment artillerie. Bijgevoegd zijn octrooien, officiële documenten van de ministeries van Landsverdediging en Buitenlandse Zaken uit de jaren 1920 tot 1960 voor de meeste Belgische medailles, felicitatiebrieven en een brochure van de Belgische Monitor van 24 februari 1952.
Kleine deukjes en lichte gebreken aan het glazuur, zeer fraai tot prachtig. (42)

500 €