162

BELGIË, FRANKRIJK, HOLLAND Numismatische boeken

BELGIË, FRANKRIJK, HOLLAND
Numismatische boeken

Bizot, Histoire métallique de la République de Hollande, Parijs, Daniel Horthemels, 1687, 317 blz., 39 x 26cm. Halfleer, omslag gescheurd; Guioth, Histoire numismatique de la révolution belge ou Description raisonnée des médailles, des jetons et des monnaies qui ont été frappées depuis le commencement de cette révolution jusqu'à ce jour. Met platen, Hasselt, P.-F. Milis, 1844, 406 pagina's en LXII platen, 32 x 26cm. Groen halfleer; Charles Lefebure, La frappe en Belgique occupée, frontispice door Anto Carte, Brussel Parijs, G. Van Oest & Cie, 1923, 329 pagina's en CV platen, 33 x 26cm. Omslag gescheurd, enkele bladeren los; Menestrier, Histoire du roy Louis le Grand. Par les médailles, emblèmes, décisions, jettons, inscripties, armoiries et autres monumens publics. Parijs, Nolin,1693, 32,5 x 21cm. Lederen band, rug gescheurd; Medailles over de belangrijkste gebeurtenissen uit de regeerperiode van Lodewijk de Grote. Imprimerie Royale 1702, 292 pagina's, 30,5 x 22,5cm. Lederen band, rug gescheurd.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige pagina's hebben scheuren, vlekken en foxing. (5)

420 €