154

NEDERLAND Lot medailles

NEDERLAND
Lot medailles

Von Siebold Herdenkings-tentoonstelling, Leiden 1932 aan E.J.B. Verleyen; 50ste verjaardagstentoonstelling van de Koninklijke Nederlandse Tuin- en Plantenvereniging Dordrecht en Omstreken, 1932; 50ste verjaardag van de Koninklijke Zoölogische Vereniging, 1888; Baetes, De Maas meten ter verbetering, 1883; Braemt, Herstel van de riviervaart in Henegouwen, 1826; Devries, Internationale Koloniale en uitvoerhandel tentoonstelling Amsterdam, 1883; Hart, Inhuldiging van het standbeeld van Rembrandt te Amsterdam 1852; Jünger, Victor de Stvers; Kutterink, Dijkherstelwatersnood 1953; Mayer, Internationale Tentoonstelling Amsterdam 1883 (wit metaal); Torcheux, Van Dongen - portret van Brigitte Bardot; Scharff, Paul Kruger 1899-1900; Van Goor, 300ste verjaardag van de vereniging van Nederland met Curaçao, 1934; van de Goor, Inhuldigingspenning van Willem I, 1815 (2); Vereeniging voor penningkunst, Van zee tot land, 1930 (met vignet); Van der Hoef (2), 25-jarig regeringsjubileum van Wilhelmina, 1923; 300-jarig jubileum The Pilgrim fathers The Mayflower, 1920; Wienecke, Tentoonstelling voor Neerhofdirenteeelt en avicultuur antwerpen 24-26 december 1937 (caduceus stans op de rand); 75-jarig bestaan van de Hollandsche Ijzeren spoorwegmaatschappij 1839-1914, etc.

HERKOMST: collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, deuken, zeer fraai tot prachtig. (24)

460 €