143

DUTCH INDIA Lot bronzen medailles

NEDERLANDSE INDIES
Lot bronzen medailles

Becker, de Jonge Gouverneur generaal van Nederlandsch Oost-Indie 1931-1936, 49mm; Faddegon, 300ste verjaardag van de Nederlandse regering, 1902, 65mm, stempels: cornucopia, BRONZE; Kutterink en De Vries, N.V. PHILIPS' OMROEP HOLLAND INDIE, PHOHI, toegekend aan G. SCHOTEL 20 maart 1937, 74mm, als presse-papier (gepoetst); Chris van der Hoef, 25-jarig regeringsjubileum van Wilhelmina 1898-1923, 69 x 60mm, rev. boom van Borobodur tempel op Java; Van den Eijnde, Landbouw in Nederlands-Indië, 60mm, 1933, kind op een buffel, rev. drie Minangkabau rijstgebouwen, in originele Vereniging voor Penningkunst doos met PK en origineel vignet; Wiener, Centenary of the Royal Battleship of Arts and Sciences, 1878, 60mm.

HERKOMST: Collectie Antwerpen. Drie medailles zijn van Schulman.
Deukjes, lichte hairlines, verdigrisvlekken, van zeer fraai tot bijna FDC. (6)

240 €